Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

صدور حواله ارزی
از طریق سیستم سوئیفت جهانی (S.W.I.F.T) و یا سایر شبکه هاي بين‌المللي، مشتریان می توانند به هر میزان ارز و از هر نوع آن به اکثر نقاط جهان و برای هر شخصی که مایل باشند ارسال نمایند، تا ذینفع به صورت مراجعه و یا از طریق برداشت وجه مورد نظر را دریافت کند.
عملیات نقل و انتقال وجوه (ارزی) با استفاده از سیستم شبکه جهانی سوئیفت (S.W.I.F.T) و رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مصوبات پولشویی انجام می شود.
با عنایت به فراوانی درخواست های واصله برای ارسال حواله های ارزی از طریق سیستم سوئیفت، در این قسمت اختصارا توضیح این روش به منظور اطلاع رسانی بیشتر ارائه می گردد. یکی از خدمات عمده شرکت، صدور انواع حواله ارزی از طریق سیستم سوئیفت به اکثر نقاط دنیا با نرخ های رقابتی است. در این رابطه اگر شما در کشور دیگری به پول نیاز داشته باشید، می توانید با استفاده از خدمات حواله سوئیفت از طریق روابط گسترده كارگزاري مربوط به بانک کشاورزی وجه مورد نیاز را تقریبا به هر نقطه از دنیا با اطمینان ارسال نمایید. در این خصوص ذینفع، رسید حواله را ظرف مدت 3 روز دریافت می دارد و معمولا وجه مورد نظر را در حسابی که قبلاً معرفی کرده ظرف یک هفته دریافت نمایید.

مزایای خدمات صدور حواله از طریق سوئیفت عبارتند از:
سرعت: این روش جزو یکی از سریعترین روش های ارسال وجه می باشد.
قابلیت: حواله سوئیفت برای اکثر ارزهای عمده جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
مطمئن: وجه مورد نظر قطعا به حساب ذینفع حواله واریز می گردد.

در حال حاضر صدور حواله ارزی در این صرافی با دو روش کاملا مستقل انجام می شود:
• صدور حواله ارزی با منشا داخلی
پس از خرید ارز مورد درخواست مشتری از شعب بانکی در مناطق آزاد تجاری (معمولا خرید ارز از بانکهای کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، اقتصاد نوین و بانک توسعه صادرات توسط شعب جزیره کیش، جزیره قشم، و منطقه آزاد تجاری چابهار انجام می شود) و تکمیل اطلاعات مورد درخواست در فرم، صدور حواله ارزی انجام می گیرد. در این حالت رسید اولیه در همان روز و رسید نهائی یک روز بعد به مشتری ارائه و واریز وجه حداکثر 72 ساعت پس از صدور حواله صورت می گیرد.
مزیت این روش سریع بودن ارسال وجه، راحتی و سهولت روش انجام کار و اطمینان و سلامت از صدور حواله ارزی خواهد بود.
در حال حاضر با توجه به مشکلات و محدودیتهاي اخير سیستم بانکی و اعمال تحریم های مختلف از سوی بانک های خارجی و کارگزاران ارزی، حجم ارسال حواله ارزی از طریق این سیستم کاهش یافته و ارزهای همچون دلار آمریکا، دلار کانادا، پوند انگلیس، دلار استرالیا و بعضا یورو (برای برخی کشورها) امکان نقل و انتقال وجود ندارد.

• صدور حواله ارزی با منشاء خارجی
با عنایت به مشکلات اخیر سیستم بانکی داخلی برای نقل و انتقال وجوه ارزی، صرافی ها با ابتکار عمل بیشتر به یاری تجار، بازرگانان، صاحبان صنایع و تولید کنندگان، سرمایه گزاران شتافته و نقش بارز و برجسته ای در رفع نیازها و انتظارات مشتریان محترم ایفاء می کنند.
اکنون صرافی مهر با برخورداري از امكانات وسيع خود و همچنين بهره‌مندي از توانايي بانكداري بين‌الملل بانك كشاورزي با تکمیل و گسترش شبکه کارگزاران ارزی و نمایندگان در سراسر دنیا بصورت حرفه ای تلاش می کند که رضایت مشتریان محترم را کسب نماید.

• دریافت فایل
[ دریافت فرم درخواست صدور حواله ارزی (مخصوص متقاضی) به صورت فایل PDF ] PDF
 
[ مقررات و شرایط عمومی صدور حواله ارزی ] PDF
نحوه احراز هویت از مشتریان   |   عملیات بانکداری بین المللی بانک کشاورزی: www.Agri-Bank.com
صفحه اصلی | معرفی صرافی مهر | خدمات اصلی | سایر خدمات ارزی | صدور حواله ارزی | نرخ نامه | کارمزدها | نحوه تسویه حساب | تماس با ما
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به صرافی مهر می باشد   |   Powered by: amirbagheri.ir